Kolejny rowerowy wypad za nami!

http://www.cck.chocen.pl/8-aktualnosci/188-kolejny-rowerowy-wypad-za-nami.html
100%auto
W środę  2 sierpnia Roweromaniacy ponownie wyruszyli w trasę. Tym razem był to dość nietypowy [...]

W środę  2 sierpnia Roweromaniacy ponownie wyruszyli w trasę. Tym razem był to dość nietypowy wyjazd, ponieważ rajd połączono z podchodami XXI wieku – geocachingiem. 10 osobowa grupa wyruszyła spod CCKB wyposażona w telefony z aplikacją umożliwiającą odnalezienie ukrytych „skarbów” w terenie. Rozwiązywanie zagadek związanych z lokacją skrzynki zaczęło się już na terenie naszej gminy. W Wichrowicach i Skibicach odnaleziono  5 skrytek. Okazało się, że taka forma aktywnego wypoczynku bardzo spodobała się członkom naszego klubu, więc pełni werwy udaliśmy się w stronę podwłocławskich lasów przejeżdżając przez:Poddębice, Nakonowo Stare, Łagiewniki, Warząchewkę.

Pogoda dopisywała, a chłód i świeże leśne powietrze szybko pozwolił zapomnieć o przejechanych kilometrach.  Kolejne 5 skrytek odnalezionych, czas na zasłużoną przerwę i regenerację. Droga powrotna wiodła przez Michelin, Kruszyn, Szatki, Śmiłowice a gdy liczniki rowerowe wskazały ponad 50 km dojechaliśmy pod Centrum Kultury.

Pragniemy serdecznie podziękować firmie FANTOMAN za profesjonalne zabezpieczenie medyczne przejazdu.


Galeria zdjęć: