Nawigacja
Kalendarz wydarzeń
24
Czerwiec
2018
Strefa Kibica Choceń
Start: 20:00
Miejsce: GOSiR Choceń
Organizator: UG Choceń, CCKB, GOSiR
Mecz Polska – Kolumbia... czytaj dalej
28
Czerwiec
2018
Strefa Kibica Choceń
Start: 16:00
Miejsce: GOSiR Choceń
Organizator: UG Choceń, CCKB, GOSiR
Mecz Polska – Japonia... czytaj dalej
15
Lipiec
2018
Strefa Kibica Choceń
Start: 17:00
Miejsce: GOSiR Choceń
Organizator: UG Choceń, CCKB, GOSiR
Mecz finałowy Mistrzostw Świata Rosja 2018... czytaj dalej

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO ORSZAKU TRZECH KRÓLI 2017R.

http://www.cck.chocen.pl/8-aktualnosci/156-wyniki-konkursu-plastycznego-orszaku-trzech-kroli-2017r.html
100%auto
NAGRODY:  Kategoria I Miejsce I - Maja Bliźniuk  – Zespół Szkół z   Oddziałami    I [...]

NAGRODY: 

Kategoria I

Miejsce I - Maja Bliźniuk  – Zespół Szkół z   Oddziałami    Integracyjnymi w Kruszynie

Miejsce II - Maciej Majchrzak – Przedszkole  Niepubliczne w Choceniu

Miejsce II - Aurelia Klass – Przedszkole Niepubliczne w Choceniu

Miejsce III – Lena Ćwiklińska –Przedszkole Niepubliczne w Choceniu

Miejsce III – Wiktoria Sroka – Przedszkole Niepubliczne w Choceniu

 

 

WYRÓŻNIENIA :

Milena  Bazela – Przedszkole Niepubliczne w Choceniu

Nikola Zwolińska – Przedszkole Niepubliczne w Choceniu

Lena Łucja Klimczak – Przedszkole Niepubliczne w Choceniu

Maja Kryszkowska – Przedszkole Niepubliczne w Choceniu

ZA UDZIAŁ:

Aleksandra Łukaszewicz – Przedszkole Niepubliczne w Choceniu

Magdalena Lewandowska – Przedszkole Niepubliczne w Choceniu

Maja Paszyńska – Przedszkole Niepubliczne w Choceniu

Jędrzej Mikołajczewski – Przedszkole Niepubliczne w Choceniu

Wiktor Maćczak – Przedszkole Niepubliczne w Choceniu

Julia Górecka – Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Kruszynie

Zuzanna Tarczyńska – Przedszkole Niepubliczne w Choceniu

Wiktoria Światkowska – SP Choceń

Aleksandra Jaworska – SP Choceń

Cecylia Nawrocka –SP Choceń

Oskar Śmiałek – SP Choceń

Magdalena Piątek – SP Choceń

Natalia Frydrych – SP Choceń

Oskar Gołębiewski – SP Choceń

Krzysztof Gralak – SP Choceń

Malwina Matuszewska – SP Choceń

Klaudia Waligórska – SP Choceń

Alan Trawiński – SP Choceń

Michał Glonek – SP Choceń

Jakub Okulski – SO Choceń

Julia Wasielewska – SP Choceń

 

Kategoria II

Miejsce I – Tobiasz Garbiec – SP Wilkowice

Miejsce II – Agata Barańska – SP Choceń

Miejsce III –Martyna Feliniak – SP Choceń

Miejsce III – Bartłomiej Płoszaj – SP Choceń

WYRÓŻNIENIA:

Hanna Pasek – SP Wilkowice

Oliwia Lisowska – SP Choceń

Julia Grześ – SP Wilkowice

Katarzyna Hołtyn – Zespół Szkół w Boniewie

ZA UDZIAŁ:

Przemysław Mostowski –

Wiktoria Herman – SP Wilkowice

Szymon Kotwasiński – SP Choceń

Nikola Dubielak – Zespół Szkół w Boniewie

Alicja Borowiecka – SP Śmiłowice

Kacper Walecki – SP Śmiłowice

Marcel Klonowski – SP Śmiłowice

Małgorzata Pawłowska – SP Śmiłowice

Klaudia Walewicz – SP Śmiłowice 

KATEGORIA III

Miejsce I – Anna Wojtczak – SP Choceń

Miejsce II – Zuzanna Rykaczewska – SP Grabkowo

Miejsce III – Natalia Czajkowska – SP Wilkowice

 

Nagrody zostaną wręczone podczas koncertu kolęd na Orszaku Trzech Króli w Choceńskim Centrum Kultury . Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom.