FESTIWAL PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

http://www.cck.chocen.pl/8-aktualnosci/135-festiwal-piosenki-obcojezycznej-2016.html
100%auto
18 marca 2016 r. odbędzie się IV Festiwal Piosenki Obcojęzycznej-LATA 90, którego organizatorami [...]

18 marca 2016 r. odbędzie się IV Festiwal Piosenki Obcojęzycznej-LATA 90, którego organizatorami są Gimnazjum im. Jana Pawła II, Samorząd Gminy Choceń i Choceńskie Centrum Kultury.

Festiwal skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

 

Celem Festiwalu jest prezentacja umiejętności językowych i wokalnych uczniów, propagowanie nauki języków obcych poprzez formę piosenki, promowanie aktywności twórczej wśród młodzieży.

Do udziału zapraszamy uczniów z województwa kujawsko-pomorskiego, którzy lubią śpiewać i chętnie łączą umiejętności wokalne z językowymi. Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

Uczestnictwo w festiwalu należy zgłosić do 26 lutego 2015 r. wysyłając zgłoszenie pocztą lub na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Karta zgłoszenia, oraz regulamin znajdują się w załączniku. Dokumenty dostępne są również na stronie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Choceniu www.gim-chocen.pl w zakładce: ,,IV Festiwal Piosenki Obcojęzycznej w Choceniu”.

 
Pytania dot. festiwalu prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Informacji udzielają również nauczycielki odpowiedzialne za organizację festiwalu

P.W.Krysztoforska i P.A.Wąsikowska pod numerem 54 284 63 88.