LOADING
http://cck.chocen.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.Clipboard02gk-is-87.jpg
http://cck.chocen.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.Clipboard03gk-is-87.jpg

Choceńskie Centrum Kultury - Biblioteka

Aktualności

IX Ogólnopolski Zlot Motocykli w Choceniu

W dniach 21 – 23 Sierpnia 2015 odbędzie się cykliczny już IX Ogólnopolski Zlot Motocykli w Choceniu. Nad Jezioro Borzymowskie (zwane Choceńskim) przyjadą właściciele motocykli wszystkich typów, roczników i marek. Obozowisko z parkingiem jest umiejscowione w malowniczym miejscu przy plaży w Choceniu-Jarantowicach.

W obrębie obozowiska przez pierwsze dwa dni Zlotu odbywać się będą różne imprezy integracyjne i rozrywkowe.

Zabawy i dyskoteki na plaży, ognisko z pieczeniem kiełbasek, "palenie gumy", pokazy jazdy w trudnym terenie itp. znajdą zainteresowanie wśród szerokiej rzeszy gości. Parkingi dla Zlotowiczów i gości oraz punkty gastronomiczne, atrakcje dla dorosłych i dzieci zachęcą całe rodziny do dłuższego pobytu nad uroczym jeziorem.

Na drugi dzień Zlotu zaplanowana jest parada motocykli, czyli przejazd wszystkich uczestniów w kilkukilometrowym paradnym korowodzie przez Choceń, centrum Włocławka i okolice. W zeszłym roku długość trasy parady wyniosła ponad 60 km, co nie zdarza się nigdzie indziej w Polsce. W przejeździe brało udział około 1000 motocykli. Byli goście z całej Polski, Anglii, Niemiec, Czech, Danii, a także z Rosji i Grecji.

W trzecim dniu około południa, na zakończenie Zlotu wszyscy z obozowiska nad jeziorem w Jarantowicach przenoszą się do Chocenia na piknik w rejon kompleksu szkół. Tam na  wyznaczonym, zamkniętym dla zwykłego ruchu odcinku ulicy Sikorskiego chętni motocykliści mogą się pokazać w konkursach, widowiskowych pokazach sprawnościowych i jeździe ekstremalnej. Zwieńczeniem Zlotu będzie wręczenie cennych upominków na stadionowej scenie za konkurencje, pokazy itp.

Po oficjalnym zakończeniu Zlotu organizatorzy zapraszają wszystkich na dalszą część pikniku, na stadionie z występami zespołów, konkursami, z gwiazdą wieczoru - grupą RED LIPS, który zakończy się zabawą taneczną do północy.

 

 

 

Warto odwiedzić

 

 

 

Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec