SOŁTYSIADA

http://www.cck.chocen.pl/8-aktualnosci/115-soltysiada.html
100%auto
Zapraszamy drużyny sołeckie Gminy Choceń do udziału w Choceńskiej Sołtysiadzie Sportowej, kt [...]

Sołtysiada 2015

Zapraszamy drużyny sołeckie Gminy Choceń do udziału w Choceńskiej Sołtysiadzie Sportowej, która odbędzie się w dniu 26 lipca 2015 roku na obiekcie sportowo - rekreacyjnym w Czerniewicach.

W turnieju uczestniczą ekipy złożone z mieszkańców poszczególnych sołectw gminy Choceń (mniejsze sołectwa mogą wystawić jedną wspólną ekipę). W zabawie mogą także uczestniczyć organizacje lub koła, które funkcjonują na terenie naszej gminy.

 

W składzie ekipy wymagani są:
a) Kapitan ekipy,
b) Pomocnicy kapitana – 3-4 osoby, w tym: jedna kobieta, jeden mężczyzna i przedstawiciel/przedstawicielka młodzieży w wieku do 15 lat.

UWAGA ! - zgłoszenia drużyn do 20 lipca 2015 (sołectwo, kap. drużyny plus nr telefonu kontaktowego) w urzędzie gminy lub u Pana Ariela Malinowskiego tel. kont. 602-241-736.

Celem organizowanej w naszej Gminie tego typu imprezy jest integracja oraz popularyzacja imprez sportowo-rekreacyjnych, podczas których liczymy na dobrą zabawę uczestników o zróżnicowanym przedziale wiekowym. Sołtysiada – to rywalizacja, zabawa, humor i integracja

Turniej sołectw to jedna z atrakcji pikniku w Czerniewicach.  Odbędzie się również konkurs otwarty w dojeniu krowy, dynamiczny pokaz strażacki. Na scenie wystąpią: Orkiestra ze Śmiłowic, Rytmix, Wpół do bluesa, Anja i zespół Axel oraz gwiazda wieczoru PIĘKNI I MŁODZI.